Pobytové balíčky

Vánoce na zámku

Zažijte klidné a pohodové vánoce s vánočními svátky na jedinečném zámku. Nechte se hýčkat po celou dobu Vašeho pobytu naším personálem a užijte si vánoční relax v zámeckém resortu.
   2 noci
   3 dny
  polopenze

Detoxikační wellness pobyt na zámku

Dali jste si letos také předsevzetí o hubnutí a zdravější životosprávě? Tak je pro Vás tento pobytový balíček ten pravý! Vyvážený a zdravý jídelníček z těch nejlahodnějších pokrmů, správný pohyb a detoxikace těla, to vše a mnohem více na Zámku Kamenný dvůr. Vhodné pro seniory, pro aktivní lidi, kteří vyhledávaní relax s pohybem 3 dny/ 2 noci
   2 noci
   3 dny
  polopenze

Zámecký týdenní pobyt

Rádi byste zažili týdenní relaxační pobyt v kouzelném zámeckém prostředí? Neváhejte a přijeďte tento nezapomenutelný okamžik prožít právě na Zámek Kamenný Dvůr, kde na Vás bude čekat okouzlující zámecké prostředí zpříjemněný neomezeným vstupem do wellness!
   6 nocí
   7 dní
  polopenze

Odpočinkový pobyt na Zámku

Nechte sebe a svou duši zrelaxovat při pobytu na Zámku Kamenný Dvůr, kde pro chvíle odpočinku můžete využít neomezeného vstupu do wellness a mnoho dalších procedur!
   2 noci
   3 dny
  polopenze

Všední dny na nevšedním zámku

VŠEDNÍ DNY NA NEVŠEDNÍM ZÁMKU 4 dny / 3 noci Balíček je vhodný pro všechny, kteří vyhledávají klid a relax spojený s wellness programem. Dopřejte si zasloužený odpočinek! Všední dny na zámku, kde Vás budeme královsky rozmazlovat. –V případě nízké obsazenosti si hotel vyhrazuje právo podávat servírované večeře.–
   3 noci
   4 dny
  polopenze

Romantický wellness pobyt

Neznáme více romantické místo, než je Zámek Kamenný Dvůr v Kynšperku nad Ohří. Překvapte svou drahou polovičku romantickým pobytem na zámku a užijte si společné chvíle. 3 dny / 2 noci Balíček vhodný pro zamilované páry nebo novomanželé.
   2 noci
   3 dny
  snídaně