Pobytové balíčky

Detoxikační wellness pobyt na zámku

Dali jste si letos také předsevzetí o hubnutí a zdravější životosprávě nebo si chcete pouze odpočinout a přitom se udržet fit? Tak je pro Vás tento pobytový balíček ten pravý!
   2 noci
   3 dny
  polopenze

Zámecký týdenní pobyt

Rádi byste zažili týdenní relaxační pobyt v kouzelném zámeckém prostředí? Neváhejte a přijeďte tento nezapomenutelný okamžik prožít právě na Zámek Kamenný Dvůr, kde na Vás bude čekat okouzlující zámecké prostředí zpříjemněný neomezeným vstupem do wellness!
   6 nocí
   7 dní
  polopenze

Odpočinkový pobyt na Zámku

Nechte sebe a svou duši zrelaxovat při pobytu na Zámku Kamenný Dvůr, kde pro chvíle odpočinku můžete využít neomezeného vstupu do wellness a mnoho dalších procedur!
   2 noci
   3 dny
  polopenze

Všední dny na nevšedním zámku

VŠEDNÍ DNY NA NEVŠEDNÍM ZÁMKU 4 dny / 3 noci Balíček je vhodný pro všechny, kteří vyhledávají klid a relax spojený s wellness programem. Dopřejte si zasloužený odpočinek! Všední dny na zámku, kde Vás budeme královsky rozmazlovat. –V případě nízké obsazenosti si hotel vyhrazuje právo podávat servírované večeře.–
   3 noci
   4 dny
  polopenze

Romantický wellness pobyt

Neznáme více romantické místo, než je Zámek Kamenný Dvůr v Kynšperku nad Ohří. Překvapte svou drahou polovičku romantickým pobytem na zámku a užijte si společné chvíle.
   2 noci
   3 dny
  snídaně