Restaurace

OCHUTNEJTE NAŠI VYNIKAJÍCÍ KUCHYNI A VYBRANÁ
VÍNA PODÁVANÁ VE STYLOVÉ ATMOSFÉŘE.


Kreativní, čerstvé, kvalitní.

Pochutnejte si na domácích hlavních chodech, polévkách, salátech, dezertech či malém občerstvení. V zámecké restauraci či v rytířském sále, připravujeme pro hosty vždy čerstvé lahůdky. To vše pro Vás připravuje kreativní tým pod taktovkou zkušeného šéfkuchaře. Při své práci se nechává inspirovat přírodou, okolními lesy i tradičními rodinnými recepty majitelů. Pro vaše maximální pohodlí je nezbytné si Váš stůl vždy rezervovat dopředu, prosím, zavolejte nám včas.
Těšíme se, že budeme moci být součástí vašeho gastronomického zážitku.


Posedět můžete v zámecké restauraci, vinném sklípku, lobby baru, v rytířském sále nebo letní terase s výhledem na park.

V našem útulném lounge baru se hosté scházejí, aby v uvolněné atmosféře zakončili den. Můžete zde dostat malé občerstvení, koktejly, točené pivo a mnoho dalších specialit.

 

– Á la carte restaurace otevřena denně     11:30- 20:00

– Lobby Bar otevřen denně                         11:00-22:00

 

Pokud jde o jídlo, přijdou si gurmáni na své v každém ohledu. Naše zámecká restaurace s venkovní terasou nabízí kreativní a lehkou kuchyni z čerstvých produktů. Protože vás chceme rozmazlovat pouze čerstvými pokrmy té nejvyšší kvality, odebíráme velké množství surovin, jako například vejce, masa či mastné výrobky, z místních farem a lokálních dodavatelů. Pochutnejte si na domácích hlavních chodech, polévkách, salátech či malém občerstvení s úžasným výhledem na park. Osvěžení vám přinese české pivo, sklenice šumivého vína či některý z našich koktejlů. Odpoledne servírujeme domácí koláče a vynikající italské kávové speciality.